Jedno miejsce, a kilka emocjonujących atrakcji
Paintball
Paintball to nasza kolejna propozycja na wypoczynek na świeżym powietrzu.

Organizujemy zabawę dla grup od 4 do 20 osób (grupy większe po ewentualnym uzgodnieniu).

Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu mailowo lub telefonicznie!

Uczestnicy otrzymują w pakiecie podstawowym: jednorazowy mundur, chroniący ubranie osobiste gracza, atestowaną maskę, marker, 200 kul oraz opiekę instruktora.

Przy tej ilości amunicji średni czas rozgrywki to około 1h. Z reguły w takim czasie realizujemy 2-3 scenariusze. – cena 60 zł/os.

Jeżeli macie ochotę na dłuższą zabawę, można zakupić dodatkowe kule w workach po 500 szt., w cenie 80 zł za worek. Jeżeli chcecie dodać realizmu zabawie, możecie skorzystać z przygotowanych przez nas środków pozoracji pola walki (granaty dymne, hukowe, świece błyskowe, miny paintballowe itp., w cenie 25 zł/szt. Szczegółowy cennik pozostałych pakietów paintballowych na naszej stronie w zakładce cennik.

Do zabaw wykorzystujemy teren leśny, bardzo ciekawie ukształtowany, pełen naturalnych kryjówek za konarami powalonych drzew i stosów gałęzi, który na czas rozgrywek zamienia się w pole bitwy.

Wskazany luźny strój - NIE NOWY - bo szkoda – długie rękawy i nogawki spodni???? wygodne, wiązane buty do biegania po lesie!
UWAGA!!!
Dla grup powyżej 20 osób, na życzenie klienta, organizujemy turnieje paintaballowe, w systemie pucharowym! Oświadczenia dla uczestników paintballa do pobrania na naszej stronie w zakładce materiały do pobrania
Atrakcje
  • Nasz park, to przede wszystkim trasy linowe, przeznaczone dla dorosłych , młodzieży oraz najmłodszych adeptów wspinaczki.

  • Paintball to nasza kolejna propozycja na wypoczynek na świeżym powietrzu. Organizujemy zabawę dla grup od 4 do 20 osób (grupy większe po ewentualnym uzgodnieniu).

  • Dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić się w roli snajpera lub poczuć żyłkę rywalizacji w gronie rodziny i znajomych przygotowaliśmy kilka torów z celami różnego typu...

  • Ścianka wspinaczkowa na drzewie-ponad 15 metrów mocnych wrażeń. Jest to propozycja dla tych, którzy zawsze marzyli o wejściu na drzewo...

  • W kąciku dla najmłodszych proponujemy mini jeepy - autka do jazdy ekstremalnej ,po wytyczonym, wśród leśnych górek i dolinek - torze...

  • Zapraszamy małych jubilatów wraz ze swoimi koleżankami i kolegami do naszego parku na niezapomniane urodziny...

  • Organizujemy imprezy tematyczne...

  • Organizujemy różne konkursy...

Park czynny od kwietnia do października
w SOBOTY I NIEDZIELE w godz.11-19


W okresie wakacji CZYNNE CODZIENNIE w godz.11-19
Po sezonie lub poza godzinami pracy parku zapraszamy
po wcześniejszym uzgodnieniu

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH
GODZINY OTWARCIA USTALAMY INDYWIDUALNIE.


Znajdziesz nas na terenie Centralnego Ośrodka Sportu
(wjazd od ul. Harcerskiej) ul. Mościckiego 6, 97-215 Spała
tel. kom. 514523549 (Asia), 510908289 (Michał)

ZAPRASZAMY !!!

tel. kom. 514523549, 510908289

Park Linowy w Spale